طراحی (جلد کتاب، لوگو، کاتالوگ، بروشور، کارت ويزيت، بنر و...)

خدمات طراحی

طراحی ردنا به کمک نیروهای با تجربه و حرفه‌ای در نرم‌افزارهای
– کورل
– ایندیزاین
– فتوشاپ
– پاورپوینت

بهترین خدمات را به شما ارائه خواهد داد.

شش اصل طراحی که برای هر قطعه طراحی گرافيکی بايد اعمال شود.

اصول طراحی گرافیک نشان می‌دهد که چگونه یک طراح می‌تواند عناصر مختلف صفحه‌آرایی را در ارتباط با طراحی گرافیکی به بهترین نحو ترکیب کند. نحوه به کارگیری این اصول تعیین می کند که طراحی چقدر در انتقال پیام مورد نظر مؤثر است و چقدر جذاب به نظر می رسد.

تعادل در طراحی

تعادل بصری از چیدمان عناصر به‌گونه‌ای حاصل می‌شود که هیچ بخش سنگین‌تر از دیگری نباشد. گاهی اوقات عناصر برای تأکید یا ایجاد حالت خاصی، از تعادل خارج می شوند.

مجاورت / وحدت در طراحی

رابطه بین عناصر در یک طرح تحت تأثیر مجاورت قرار می گیرد. این که عناصر طرح چقدر به هم نزدیک یا دور هستند، نشان دهنده یک رابطه یا عدم ارتباط با یکدیگر است.

هم‌ترازی

هم‌ترازی باعث نظم در طراحی می‌شود. نحوه تراز کردن گرافیک در یک صفحه و در ارتباط با یکدیگر، خواندن طرح‌بندی را آسان تر یا دشوارتر می‌کند. آیا از شبکه استفاده شده است؟ آیا تراز مشترکی وجود دارد؟

تکرار / ثبات

تکرار عناصر طراحی و سازگاری سبک به خواننده نشان می‌دهد که کجا باید برود و به آنها کمک می‌کند تا در طرح حرکت کنند. آیا شماره صفحه از صفحه‌ای به صفحه دیگر در یک مکان ظاهر می شود؟ آیا تیترها از نظر سبک اندازه، قرارگیری همخوانی دارند؟ آیا این سبک در کل ثابت است؟

تضاد در طراحی

در طراحی، عناصر بزرگ و کوچک سیاه و سفید متن و گرافیک همگی کنتراست ایجاد می کنند. کنتراست به برجسته شدن عناصر مختلف کمک می کند. آیا طراحی کنتراست کافی دارد؟ آیا کنتراست کافی بین متن و پس زمینه وجود دارد که برجسته و خوانا باشد؟ آیا عناصر مهم‌تر، سرفصل‌ها، فراخوان‌ها برای اقدام، به‌اندازه کافی متضاد هستند تا برجسته شوند؟

فضای سفید طرح

طرح هایی که بیش از حد در یک فضای کوچک فشرده می‌شوند آزاردهنده هستند و ممکن است گیج کننده و خواندن آنها دشوار باشد. فضای سفید به طراحی فضای تنفس می دهد. آیا فضای کافی بین ستون های متن وجود دارد؟ آیا متن خالی از گرافیک است؟ اما مراقب فضای سفید بیش از حد باشید و نگذارید عناصر در صفحه شناور باشند.طراحی گرافیکی عالی تمام این عناصر را در خود جای داده و طرح های دلپذیر و موثری را تولید می کند. طرح هایی که خواننده را هیجان زده می کند و پیام در حال انتقال را تقویت می کند.

برای دریافت مشاوره در مورد سفارش خود می‌توانید اطلاعات خود را وارد کنید تا با شما تماس گرفته شود.