کتاب نـان 100 دستورالعمل پخت

چاپ کتاب 100دستورالعمل پخت نان | چاپ کتاب | هزینه چاپ کتاب | مراحل چاپ کتاب | مجوز چاپ کتاب | چاپ کتاب از پایان نامه | چاپ دیجیتال کتاب | چاپ کتاب ارزان قیمت

مقدمه

وقتی شما از یک ظرف مواد که چندان امیدی به آنها ندارید یک چیز خوشمزه و دلپذیر می‌پزید تاحدی از نانی که خودتان پخته‌اید راضی خواهید بود. مخلوط کردن و ورز دادن خمیر یک کار بسیار شگفت‌آور و عجیب است. پخت نان مخصوص خودتان یک فعالیت نشاط آور است که می‌توانید با آن یک محصول خوش طعم ایجاد کنید. پختن نان یک تجربه قابل اشتراک با دیگران است اعضای خانواده و دوستان می‌توانند داخل آشپزخانه جمع شوند و با بوی حاصل از پخت نان و فکر اینکه یک طعم جدید ایجاد شده دچار شگفتی شوند، چیز جالب دیگری که در مورد نان تازه وجود دارد تردی لایه بیرونی، گرما و بافت آن است.

پختن نان بسیار کم هزینه و بسیار ساده‌تر از آن است که فکر می‌کنید. مهارت‌های اصلی پخت نان را به راحتی می‌توانید بیاموزید. شما به یک عدد الک‌، قاشق چوبی، ظرف بزرگ برای مخلوط کردن، صفحه پختن و چنگ سیمی احتیاج دارید، گر چه ممکن است از زمان شروع تا پایان پروسه، چند ساعت طول بکشد ولی بعد از این صبر طولانی می‌توانید یک نان ترد با طعمی عالی داشته باشید.

این 100 دستور پخت به شما امکان انتخاب نان‌هایی با ارزش غذایی بالا همچون قرص نان سفید ساده تا ترکیبات چند دانه و گونه‌های خارجی آن را می‌دهد در سرتاسر جهان. همچنین یک سری دستورات پخت در مورد نان‌های شیرین و خوش مزه ارائه شده که در این فهرست نان‌هایی نیز هست که طعم خاصی ندارد و فقط کافی است چند تکه گردوی خشک، میوه خشک یا پنیر رنده شده به آن طعم خوشایندی بدهد. در این کتاب دستور پخت‌های مختلفی مطرح شده که با استفاده از این دستورات می‌توانید نان‌های خوشمزه و لذیذی برای هر ذائقه‌ای تهیه کنید.

با کمی تمرین، یک فرد تازه کار می‌تواند خیلی سریع اعتماد به نفس پیدا کند و تصمیم بگیرد که یک نان خوشمزه و تازه بپزد. تعداد زیادی از روشها را در صفحات بعدی خواهید یافت که ذوق پختن یک قرص نان را در هر زمان که بخواهید در شما ایجاد می‌کند.